| neUtilizator a întrebat:

Aspectul de la profilul meu de pe hi5 s-a sters peste noapte. Am verificat si profilele prietenilor mei si aveau si ei sterse aspectele. S-au sters de la toti utilizatorii?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu, la mine nu s`au sters

| Evaa a răspuns:

La mine nu s`a stersbatting eyelashes

| marya a răspuns:

La mine e asa cum l-am lasat!

| GiuliaTamas a răspuns:

Mie nu straight face

| Insanity a răspuns:

Si eu am patit asta, si am rugat'o pe o colega sa intre pe hi5'ul ei si sa imi spuna daca are aspect la profil, si la ea aparea dar la mine nu, a durat vreo 2 sau 3 zile pana cand am putut sa imi pun un aspect la profil.Asta numai la hi5 se poate intamplasad