| xDenisuŢz a întrebat:

Am o problema la pc, când intru în orice program/joc cum ar fi (metin2, google chrome, un program.exe mai pe scurt) imi apare in folderul cu programul respectiv chestile astea:

Poza: http://prntscr.com/946k7s

Mi se multiplica in pc, cand deschid un program. Cine stie cum pot scapa de acest virus? Am scanat cu malwarebytes dar degeaba. alte solutii?

1 răspuns:
| baciu92 a răspuns:

Am patit si eu am incercat cu nod32, avira si avg dar nimic pana am instalat win7 si direct primul lucru care l-am pus a fost avira