| CătălinKeenshi a întrebat:

de la un timp când încerc să intru pe google îmi apare asta : http://prntscr.com/4kc69z. Și pe mozilla și pe chrome și pe internet explorer. Am dat Full Scan de 2 ori pe zi și nu a detectat niciun virus. dimpotrivă, pc-ul se mișcă foarte bine. Eu cred că este ceva din setările rețelei, presupun. Cel mai " elaborat " răspuns primeşte de la mine fundă+vot.

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Hmm. Deci tu zici cand intrii pe google. Nu cand pornesti browser-ul. Dai la setari si la home-page scrie "www.google.com" si reporneste browser-ul. Daca nici asa nu merge. Dezinstaleaza programele care nu ai nevoie sau care nu stii ce fac din computer. Sunt unele programe care asta si fac. Daca nici asta merge reinstalare de windows. Si ai mare grija pe unde umblii pe internet. Nu umbla pe toate site-urile ca unele sunt virusate si iti strica tot windows-ul.

Bafta :D