| Dana23 a întrebat:

Am o problema la sunetul de la pc. Cand am aprins calculatorul imi aparea mereu Realtek HD Audio Manager si dupa ce ii dadeam cancel sau ok imi aparea mereu. Dupa asta nu se mai auzea niciun sunet, nici muzica, nici la jocuri si am dat reset la pc si cand s-a aprins nu s-a auzit nici acel sunet cand se aprinde calculatorul. Ma puteti ajuta? Dau funda.
P.S. Am windows xp.

Răspuns Câştigător
| Danyel97 a răspuns:

Incearca sa pui driver-ul din nou sau poate ai debifata ceva de acolo!

1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

Nu mai aprinde atita PC - ul ala ca vei face un pojar. Trebuie sa reinstalezi driverul audio.