| mirceapeiaaa a întrebat:

Buna Tpu.Am o problema la telefon (note3), nu ma lasa sa instalez orice aplicatie din memorie, intru in meniul de instalare dar nu ma lasa sa apas butonul de install propriu zis. Am bifat in setari unknown sources

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Asigura-te ca esti conectat cu toate conturile necesare, ca ai conexiune buna la net, si ca ai memorielaughing

| mirceapeiaaa explică:

Am rezolvat, am o aplicatie care pune un diltru pe ecran si din cauza aia nu ma lasa.