| TinKode011 a întrebat:

TpU am o problema mare am windows xp si am itnernet explorer 8 si cind vreau sa descarc ceva de pe net se incarca pna la 99% si se opreste stiuca mozila firefox e buna da nu ma lasa sa o downloadez.Cum pot s-o downloadez si sa remediez problema (fara sa imi fac alt windows )? Sau daca unu din voi miar da instalul de la firefox pe mess sa dea add la id: marius_dinamo01! va rog ajtatima! plz

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Http://maxthon-browser.findmysoft.com/download/
instaleaza acest browser si nu iti mai trebuie program, are si interfata in limba romina este simplu rapid si bun, te va uimi sunt sigur, daca ai neclaritati te rog contacteaza-ma

| TinKode011 explică (pentru georgedanielc):

Dar n-are ceva virus?

| iojicermei16 a răspuns (pentru georgedanielc):

Si eu am problema asta folosesc google chrome si nu pot sa descarc unele programe, jocuri online ma poti ajuta?

| georgedanielc a răspuns (pentru iojicermei16):

Http://maxthon-browser.findmysoft.com/download/
instaleaza acest browser vezi ca poti sa-l schimbi in limba romana si daca nu te descurci intra pe mess pe adresa... dany6632 si vorbim acolo

11 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza google chrome.

| georgedanielc a răspuns:

Ce antivirus ai?

| Em1neM a răspuns:

Pai downloadeaza opera ca aia te lasa sa o downloadezi si apoi scoateti mozila.dai funda?
big grin

| TinKode011 explică:

Am incercat da nu se downloadeaza

| TinKode011 explică:

Nici aia nu ma lasa numa safari am putut si si ala face la fel

| TinKode011 explică:

Georgedanielc mersi mullt merge downloadezi orice
si mi-am downlaodat si mozila fire fox si nu stiu cum sati multumesc

| TinKode011 explică:

Dino iaraasi imi face asa si cu asta ce sa fac?/////

| Bucur_Cristian_1993 a răspuns:

Istaleaza google chrome sau opera. funda?