| RăzvanP06 a întrebat:

Salut fratilor am o problema de cand am instalat windows 8 prin upgrade nu mai pot asculta muzica in casti decat daca scot boxele din mufa lor. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| bDaniel a răspuns:

Pai si tu cum vrei sa asculti muzica in casti ca eu nu inteleg? altceva nu ai ce sa faci decat sa scoti boxele si sa bagi castilehappy

| RăzvanP06 explică:

Ma mergeau castile cand aveam 7 da acum nu mai merg daca bag mufa de la casti si si de la boxe in pc(chiar daca nu is pornite boxele)

| R0b3rtAngh3l a răspuns:

Pai login... at unde vrei sa bagi castile?