| MariaEllena a întrebat:

am o problema:-s Am Nokia E63 si am un card micro sd de 1 GB si l'am bagat acum 3 zile in telefonul unei fete si nu imi mai merge..nu mil mai citestestraight face..imi zice ca memoria e coruptastraight face si nu merge nici sa-l formatez.ce pot face? am incercat sa bag si alt card si tot asa imi zice."memory card corrupted" straight face cine ma poate ajuta? Multumesc

1 răspuns:
| TPUAlexioan a răspuns:

Trebuie bagat in calculator si formatat cu totul sa nu mai ramana nimi nimin. Bafta. Pa pa. Funda.