| AnonimaZilei a întrebat:

TPU! Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv deloc. Am un iPhone 4s, am contul ICloud tot, dar trebuie sa mi-l deblochez si sunt doua posibilități : 1. prin adresa de Email, 2. prin răspunsurile la întrebările de securitate, dar este o problema cu cele 2 posibilități. Când am făcut contul am scris din greșeala adresa greșit si la întrebări nu le mai stiu răspunsurile, am încercat sa imi schimb Emailul, dar nu ma lasă, as vrea sa imi șterg contul ICloud cu o alta posibilitate, daca știe vreunul dintre voi sa ma ajute, va rog frumos. dau funda, daca vreți sa vorbim in privat sa va mai dau detalii, imi lăsați un răspuns si eu va las adresa de Email. P.S ajutați-mă va rog frumos

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai uitat tot, uita si iPhone-ul undeva...
Vei face inca o persoana sa se bucure de ea, de doa ori (cand il gaseste si cand scapa de el big grin ).

| 1Q a răspuns:

Mda nasol, nu stiu daca mai ai ce face daca nu iti aduci aminte raspunsurile, du-l la un decodare si intreba-l daca poate sa ti-l deblocheze, contra cost evident