| SKa a întrebat:

Cum deblochez in iPhone din iCloud? ..nu stiu nici contul de la Apple

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca pe IPhone exista un account de icloud la care tu nu-i stii parola si l-ai oprit si acum iti cere parola. Poti sa-l arunci... Nu il mai poti debloca. Teoretic s-ar putea, practic e si ilegal si e si multa munca, si nimeni nu o s-o faca pe gratis.

| Rommeo a răspuns:

Si oricum chiar daca ai gasi sa se bage cineva de la vreun service preturile pentru interventia asta pleaca de la 200 euro in sus, ce a ce cred ca nimeni nu ar da banii astia.

| nuestenimic a răspuns:

Sunt foarte multe tutoriale pe Youtube daca ati merge mintea poate reusesti si la service nici sa nu te gandesti ca nu Ti-l repara