| andrew160 a întrebat:

Am o problema si nu stiu sa o rezolv: dupa ce joc metin2 TIM sau alte jocuri imi apare ecranul abastru (BSOD sau Blue Sceen of Dead) si la sfarsit apare:0x0000009C(si mai multe astfel de coduri. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| expertulginecolog a răspuns:

Da este de la ram e supra solicitat si mie mi se intampla uneori fundahappy?

| valileo2000 a răspuns:

1.ai virusi 2 placa video 3. trebuie sa reinstalezi windowsul

| GasMask a răspuns:

BSOD iti este de la ram poate ai o fasie dusa sau un slot dus...