| theproX a întrebat:

TPU. am o tableta Acer cu android 4.2.2. Jellybean. si mi-a aparut o notificare ca este disponibila actualizare la 4.4.2. intrebarea mea este: daca o actualizez pierd datele mele(pozele ..jocurile si salvarile la jocuri)? Multumesc

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Nu pierzi nimic. posibil sa ai mici schimbari in interfaza actuala. procesul nu e reversibil, insa din cate stiu e o actualizare ce merita facuta si functioneaza bine. e important sa ai tableta conectata la un router in momentul actualizarii, conectata la curent ca sa nu ramai fara baterie si sa nu o utilizezi pana nu termina.
bafta.