| Robert_4492 a întrebat:

Am o tableta Allviev City life cu Android (verziunea 4.1.1) Nu pot descarca aplicatii din Magazin Play fiindca imi apare o eroare. De exemplu "Skype" nu s-a putut descarca din cauza unei erori (403). Cei de facut? Ajutati-ma va rog. dau punda! Multumesc

3 răspunsuri:
| oPeL68 a răspuns:

Incearca un clear data pentru play store si/sau play store services.

| Netrider a răspuns:

Cel mai bine e sa descarca aplicatiile cu PC-ul.
http://apps.evozi.com/apk-downloader/

| Iovescu_Alexandru_2000 a răspuns:

Pai daca esti logat sterge contul de google play si creazati altu si incearca atunci daca nu dai restabilire din fabrica si nu o sa mai ai nimic pe ea si atunci o sa iti mearga big grin