| Alexutzu1235918 a întrebat:

Bună TPU am o tableta iar cand vrea u sa descarc o aplicație imi da urmatoarea eroare x nu s-a putut descarca din cauza unei erori necunoscute(402) o alta eroare este cand una din aplicatii se instaleaza imi da așa cod eroare necunoscut în timpul instalarii aplicatiei -110. va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Intra la setari si incearca acolo la aplicatii unde ai download manager sa dai clear data! in felu asta cred ca ar trebui sa nu mai ai probleme.

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Descarca noua versiune de play store si gata!
http://phandroid.com/......-download/
Funda?

| Alexutzu1235918 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Nu merge nu ma lasa sa instalez

| Alexutzu1235918 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Măcar mi-ai răspuns big grin

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru Alexutzu1235918):

Intra la setari si incearca acolo la aplicatii unde ai download manager sa dai clear data! in felu asta cred ca ar trebui sa nu mai ai probleme.