| ilovedark a întrebat:

Buna TPU am o tableta Allview AX3 party si mi so descarcat complet si cand o pun la incarcat doar vibreaza dar nu aprinde si am lasat-o mult timp si doar vibreaza nu se deschide de ce? ma puteti ajuta

1 răspuns:
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Scoate bateria, o pui inapoi apoi incearca Recovery mode (Volume UP+Power) si dai reboot / Cauta o gaura pe carcasa tabletei, ia o agrafa si apasa incet pe gaura si apoi ar trebui sa se opreasca din vibrat. Daca nu gasesti gaura, atunci da carcasa jos.