| Kolaric_Robert_1997 a întrebat:

am o tableta Mpman MP720 de 4gb si am uitat codul de la ea, am cautat pe google solutii si am gasit vol. + si power, dar cand apas imi arata o imagine neagra si nu se mai incarca meniu de boot! Daca puteti sa ma ajutati dau funda!

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Bateria e incarcata 100%?

| Kolaric_Robert_1997 explică (pentru stlucian):

Trebuie sa fie incarcata 100% pentru a intra in meniul de boot?

| stlucian a răspuns (pentru Kolaric_Robert_1997):

Categoric! Pentru Boot e nevoie de multa energie. Daca nu e 100% boot-area se face incompet si se pierd registrii/fisiere!

Dar poti tine device-ul conectat la incarcator

| Kolaric_Robert_1997 explică (pentru stlucian):

Am tinut-o peste noapte si nici asa nu se incarca meniul de boot, contacteaza-ma pe skype:robert. kolaric2

| stlucian a răspuns (pentru Kolaric_Robert_1997):

Nu am Skype dar vezi butonul de reset:

http://www.manualslib.com/manual/367673/Mpman-Mp720.html?page=7

in link ceva mai jos notat cu 13. Apasa cu o scobitoare/ac

| Kolaric_Robert_1997 explică (pentru stlucian):

Butonul doar reporneste tableta sad