| anonim_4396 a întrebat:

În grabă, din greșeală am șters niște poze de pe telefonul meu Samsung Galaxy Ace 2 și acum le vreau înapoi. Am încercat multe metode și aplicații de a le recupera, dar în zadar. Mă ajutați, vă rog? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Nu se ma pot recupera!
Orice ai face o sa faci degeaba te asigur

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ti le recupereaza nimeni, sa nu crezi prostiile astea. Vezi cine si ce face, sa nu te trezesti cu ceva furat. De pe memoriile flash/nand, odata sters ceva, sters ramane.

| manuel72 a răspuns:

Ti le recuperez eu.Lasa un id si instaleaza teamwiewer.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Pozele pierdute nu se mai pot recupera.(punct) o data ce le-ai sters cum mama dracu sa le mai recuperezi.Cum ai zis si u mai sus in ZADAR. Funda si vot happy