| Bumbii a întrebat:

Am o tableta Samsung GALAXY Tab 8.9. problema este ca am multe poze pe ea si cablul USB nu functioneaza. Cine imi spune cum bag pozele de pe tableta pe PC fara usb, exista vreo posibilitate?
Si inca ceva. Cum fac ca sa functioneze mai repede? (intru pe Browser si merge foarte greu)
HELP!

5 răspunsuri:
| DascaluViorel a răspuns:

Sincronizezi cu dropbox e foarte simplu si gratis

| Toni10Toni10 a răspuns:

Muti pozele cu Dropbox si pentru o functionare mai buna instaleaza Clean Master.

| Victor_Victor_1999 a răspuns:

Pentru a muta pozele poti instala Dropbox atat pe tableta ta, cat si pe PC. Iar browserul merge greu probabil pentru ca ai foarte multe aplicatii instalate. Incearca sa le dezistalezi pe cele pe care nu le mai folosesti sau descarca Avast din Google Play si da-i o scanare, este posibil sa aiba vreun virus ceva. De asemenea poti descarca si Clean Master pentru a curata tot ce este nefolositor. Sper ca te-am ajutat!

| Bumbii explică (pentru Victor_Victor_1999):

Alt program asemanator stiti?
Multumesc

| alexcs123 a răspuns (pentru Bumbii):

Drive.Ai gratis 65 gb.Este si pentru android si pentru pc.