| silviutzu17 a întrebat:

Am o tableta Serioux S716Tab.Pot desface capacul din spate?
Va rog frumos sa imi raspundeti rapid.As fi dator daca mi-ati raspunde. Funda :*:X

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Normal da se poate desface dar cu grija sa nu il deteriorezi.

| Liiiax99 a răspuns:

Daca nu stii cum sa il desfaci si poate iti e ca se rupe etc, mai bine du-l la un specialist, asa el va sti sa ti-l repare sau ce vrei tu sa faci... dar de ce vrei sa faci asta? la tablete nu e nevoie sa le desfaci carcasa doar daca e stricata sau... nu stiu.

| silviutzu17 explică:

As vrea sa vad daca pot baga cartele SIM.Asta stiti?