| myhaela96 a întrebat:

Am o tableta si astazi mi-a aparut o pata pe ecran. Cred ca e de la diferenta de temperatura ca a fost la incarcat intr-o camera mai racoroasa sau daca nu, de la campul magnetic (a fost langa PC). Ce as putea sa fac ca sa dispara pata? Mi-a mai aparut si inainte, dar disparea imediat.

1 răspuns:
| AnOnYmouSSSS a răspuns:

Pune-o departe de celelalte electrocasnice, l o temperatura de 20 de grade, aproximativ, ai grija sa nu se puna praf pe ea, si altceva, pune-o la presa, gen intre 2 carti mai grele asa