| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o unitate HP compaq dc5850 si nu stiu ce fel de placa video ii trebuie fiindca e cam mica arata cam asa http://www.rmania.net/kompyutri-hp--compaq-dc7600-sff-19 5.html vrea sa stiu ce placi video ar fi pentru marimea ei. Va rog sa ma ajutati.

DAU FUNDA! Multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cauti placi video "low profile", asa se numesc!

| Teodoralexandru a răspuns (pentru K0sti):

Mersi

| K0sti a răspuns (pentru Teodoralexandru):

Nu ai pentru ce!

3 răspunsuri:
| shieldexpose a răspuns:

Salut,
La pc de la birou in urma cu un an am facut un upgrade la componente iar placa video am ales una low profile. Nu am avut nici un fel de probleme cu ea.