| AnnaKarenina666 a întrebat:

Am probleme cu contul de Facebook de la un timp, tot primesc notificări cum că pentru 30 de zile este blocat. Pot intra pe el dar nu am voie să fac mare lucru. Știe cineva cum se poate scăpa de treaba asta?

Răspuns Câştigător
| Diiaaaa a răspuns:

Poti scapa doar asteptand, acest "block" este pentru ca dai prea multe cereri de prietenie si nu-ti accepta, sau multe alte lucruri singura cale este ca o perioada sa nu mai dai cereri pentru nimic si astfel nu o sa mai primesi block, sau o a doua varianta este sa nu comentezi la necunoscuti sau chesti din astea happy, Funda?

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Ori obisnuiesti sa dai prea multe like-uri, ori trimiti prea multe cereri de prietenie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti scapa, trebuie sa astepti 30 zile.