| FuckAnonim a întrebat:

am probleme cu skype-ul, de cateva zile nu mai imi merge cand bag parola imi scrie asa:Baza de date Skype nu a putut fi montata.Este posibil ca o alta instanta de Skype o foloseste deja.Pe site imi merge sa ma loghez.L-am reinstalat din nou, chiar si alta versinue si nu merge. Ajutati-ma, Multumesc! ( Scuzati categoria )

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

De regula cand esti logat pe pc, pe alte dispozitive in mod obligatoriu nu se va loga.
Trebuie sa te deloghezi de tot si atunci sigur vei reusi!
funda?