| GaG a întrebat:

De o vreme nu mai mi se logheaza pe skype. imi tot scrie:
Baza de date skype nu a putut fi montata.Este posibil ca o alta instanta de skype o foloseste deja. Va Rog ajutati-ma E Foarte Importantpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa stergi skype-ul si sa-l descarci din nou de pe site, apoi sa-l instalezi iar.
Daca nu merge, du-te iar pe site, de data asta lasi skype-ul instalat, si schimbi parola de la contul tau.
Daca nici asa nu merge, du-te la un prieten care are skype si incearca sa intrii de pe pc-ul lui pe contul tau.
Daca dupa toate astea tot nu merge, fa-ti alt cont.

2 răspunsuri:
| GaG explică:

De ce nu imi merge sa fac un alt cont tot imi scrie Please review information that you have entered. si imi arata rosu la data de nastere am pus diferite date chiar si peste 18-25 ani si nu mergecrying

| GaG explică:

MS Boss miar rezolvat problema
Ca acum o zi s-a dus tati in Italia si nu aveam pe unde sa vorbesc cu el Ms Mult daca as putea ti-as da si mai multe funde:X:X:X:XMs Ms Ms