| stefddjgkjj a întrebat:

TPU! Am si eu nevoie de un program online sau offline (nu prea conteaza) in care sa pot creea un fel de brosura interactiva. Am nevoie sa am efectul acela de tranzitie de parca ai da pagina la carte.

Răspuns Câştigător
| NaturalLl a răspuns:

PhotoShop CC, PhotoShop CS5, PhotoShop CS6. Sunt offline. Le descarci si te apuci de treaba. PhotoShop CS6 e cel mai nou, daca nu stii cum se descarca / instaleaza uite-te pe youtube. Funda?

| DeyCj a răspuns (pentru NaturalLl):

...ca să-l învețe cum să folosească o copie licențiată ilegal de Cs6....Numa gunoaie eronate se găsesc pe Youtube, făcute de amatori ce cred doar ei că dacă lor le-o ieșit și la alții o sa le iese tot la fel de bine, însă nici unu de-ăsta nu va spune că ceea ce face este ilegal, că nici ei habar nu au!

1 răspuns: