| andrule a întrebat:

Salut, am nevoie de cineva care se priecepe in.exe, pentru a creea un program.

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Programele nu se creaza,, exe" ci e vorba de limbaje de programare. Despre ce program e vorba?

| andrule explică (pentru mont):

Pai vreau sa fac un program care sa detecteze alt anumit program, daca a rulat sau ruleaza / a fost in pc sau inca este, sa-l detecteaze...

| andrule explică (pentru mont):

.

| mont a răspuns:

Ma indoiesc ca ai cunostintele necesare si rabdarea pentru a crea un astfel de program. Cel mai bine ia legatura cu un programator sa iti faca un program la cerere (contracost) sau vezi daca nu cumva exista deja ceea ce cauti tu/nu se poate substitui in ceea ce ai nevoie.

| andrule explică:

Vreau un program care sa poata detecta un anumit executabil, sa-mi arate daca ruleaza sau daca a rulat ori daca este in pc sau daca a fost. daca se poate...