| Bass a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am aflat ca se poate descarca de pe youtube cu google chrome l-am instalat si am aflat ca iti trebuie niste chromuri parca asa se numesc nu? Cum fac sa descarc de pe youtube
Fonda:X

Răspuns Câştigător
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Am aflat de la o prietena siteul asta cu care poti sa-ti iei melodii dar din pacate sa iei filmuletul tot nu am gasit nici-o solutie. http://www.listentoyoutube.com/

In spatiul ala scrii siteul cu videoclipul care il vrei si ti-l transorma apoi dai download si gata.

10 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Instaleaza real player sp11, apoi,clic pe sageata din stanga sus,unde este logoul real player, apoi clic pe preferences, apoi pe download &recording si de acolo bifezi casuta unde scrie enable web download &recording...asta e tot. apoi,cind vei deschide orice flash player,de ex.un video de pe you tube,va aparea o casuta ce scrie download this video. daca nu apare, trebuie sa te duci cu mousul in partea dreapta sus, si cu siguranta va aparea.clic pe el si incepe download-ul file-ului respectiv

| catalineusx a răspuns:

Cel mai usor e sa-ti instalezi youtubedownloader.Este mult mai eficient si-ti da mai putine batai de cap.Bafta

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Am aflat de la o prietena siteul asta : http://www.listentoyoutube.com/

In spatiul ala scrii siteul cu filmuletu care il vrei si ti-l transorma apoi dai download si gata.

| Bass explică:

Bagati si linkuri de descarcare daca vreti funda

| Bass explică:

MI-am amintit ma dati-mi niste extensii chrome pentru a putea descarca video de pe youtube dau funda

| AAAA31 a răspuns:

Instaleaza Freecorder http://www.applian.com/freecorder4/

poti sa descarci si sa anregistrezi

| RainingBlood a răspuns:

Foloseste Mp3 Rocket...e usor de folosit si poti downloada si filmul complet si doar Mp3.

| RainingBlood a răspuns:

Ai sa te chis in freza c-ai si pretentii laughing))

| cosmin9915 a răspuns:

Youtube downoloader poti descarca si video si doar mp3