| Loveisspecial a întrebat:

Ieri am primit un ipad Apple 2 nou-nout. Am incercat sa descarc mess. ul de pe google dar zicea ca safari nu poate descarca acest fisier (are safari instalat), atunci am incercat sa descarc google chrome, dar imi zicea la fel. Atunci m.am dus la app store si era gratuit. Am incercat sa il descarcm dar nici asa. Ce trebuie sa fac...va rog ajutati.ma! Funda.

Răspuns Câştigător
| anndrada98 a răspuns:

Buna... si eu l-am primit tot acum cateva zile un Ipad 2 big grin. Deci trebuie sa iti faci cont pe App Store Iti pun ei intrebarile sunt usoare si cand o sa te intrebe daca vrei sa achiti iti cere cardul acolo ( daca neaparat vrei sa cumperi aplicatii cu bani ) dar daca nu vrei ( iei numa aplicatii gratis ) pe ultimul rand scrie none si atat si primesti email si trebuie sa ii dai confirmare. A da la parola trebuie sa aiba 8 litere, prima litera sa fie mare si numere SUCCES love struck

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Pune tableta la pc, si copiaza alt browser pe ea(browser pentru tableta). Incearca cu alt browser pentru ca daca ne luam dupa ce spui tu browserul e de vina.
Bafta!