| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare care dintre cele 2 a-ti alege Router Wireless Linksys E900 sau Router Wireless TP-LINK TL-WR940N? multumesc

Răspuns Câştigător
| h5 a răspuns:

Eu zic ca Router-ul Wireless TP-LINK TL-WR940N e superior celui de-al doilea

7 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

D-Link si TP-Link sunt cele mai bune router TP-Link e si mai usor de configurat.

| 5IrOK a răspuns:

Tp-link as alege este marca ceva mai serioasa si produsele sunt ok
dar tot mai bun ar fi un belikin.zic eu
dar dintre astea doua tp link clar
are o arie mai mare de acoperire si conexiunea e mai stabila ca la Linksys

| Omega233 a răspuns:

TP- LINK am avut 2 Linksys care s-au stricat.

| Alex10Roxy a răspuns:

Router Wireless TP-LINK TL-WR940N

| vulturul21 a răspuns:

Prima ca are un prieten de-al meu si ii merge netul foarte repede
sper ca te-am ajutat

| imbauser a răspuns:

Router Wireless TP-LINK TL-WR940N este foarte bun are o arie mare in care distribuie semnalul

| dariuspolistu a răspuns:

Router wireless tp-link tl-wr940n il am si merge foarte bine nu l-am dus sa mi-l repare niciodata in 4 ani