| BlackheartQueen a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum descarc aplicatii de pe samsungapps? Am un telefon Samsung wave 2 iar din cate am citit se poate descarca cu ajutorul unui program kies. Ce versiune de kies trebuie sa downloadez si care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez ca sa pot descarca aplicatii cu ajutorul acestui program?
~Funda!+vot pentru fiecare raspuns~

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Il gasesti aici http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml insa nu stiu cum se instaleaza aplicatii cu el (daca se instaleaza): eu folosesc google play sau samsungapps, iar programul asta ca sa copiez sau sa fac back-up

1 răspuns:
| BandOfHorses a răspuns:

Trebuie sa ai internet, opera brower si sa stii site-uri de jocuri gen mobile9.