| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, in curand o sa imi cumpar un telefon nou si as vea sa stiu ce parere aveti de Samsung S5330 wave?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

E un telefon bun, ține destul de mult și are destule chestii pe el. Un telefon mai bun care îl am în prezent este mult mai deștept, Samsung I5500 Galaxy 550.
Sper că ți-am fost de folos. Alegeți un telefon care să îți placă.

Succes.

1 răspuns:
| judgmentofaGod a răspuns:

E dragut, dar chiar crezi ca o sa te ajute prea mult tastatura aia? :/ eu am S8300 si e cu touchscreen si cu tastatura ca la telefon obisnuit. am folosit tastatura la jocuri si mesaje, dar daca ar fi un touchscreen mai bun nu as mai folosi tastatura normala.