| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare mi-am cumparat o periuta de dinti oral b triumph 5000 si ma intreseaza cum pot sa imi dau seama ca s-a incarcat complet periuta am lasat-o la incarcat de 18 ore si tot lumineaza ledurile intermitent din ce am citit eu am inteles ca nu trebuie sa ma lumineze cand este full.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| elenicaelenutzaelena a răspuns:

Buna si eu am dar pe instructiuni scria ca dupa 16-18 ore periuta se incarca comlet si asa am facut happy. Bafta!

| Cryss29 explică (pentru elenicaelenutzaelena):

Si nu iti mai lumineaza ledurile intermitent, dupa ce este full?

| elenicaelenutzaelena a răspuns (pentru Cryss29):

Nu si eu m-am speriat dar nu lumineaza la toate din cate am citit.