| pyka a întrebat:

Am luat un dvd portabil player 9.5 inch pni ns969.E descarcat complet si l-am bagat in priza apare o lumina verde. Cat trebuie sa las sa se incarce? Pe carte spune cu totu altceva.In carte spune asa: a incarcarea, luminarosie atunci cand incarcarea este finalizata ledurile devin verzi, bpe incarcare clipeste intermitent, cand incarcarea este maxima iluminarea este continua, c la incarcare, led-ul clipeste, cand acumulatorul e incarcat complet, led-ul se stinge.
Pana la urma cum imi dau seama ca s-a incarcat nu mai inteleg nimica si nu l-am folosit deloc. Ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| RomanianBoy333 a răspuns:

Daca e verde atunci lasa-l acolo o ora 2 si dupa vezi daca merge! Sper ca te-am ajutat.