| OFetitsaRoz a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Ofer FUNDA! Vreau si eu sa stiu cum se numeste editorul cu care este facuta aceasta poza:) http://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| Catalin970 a răspuns:

Nu exista un editor anume cu care poate fi facuta acea poza.Probabil ca portiunile sunt editate individual (prin photoshop, GIMP sau orice alt editor, chiar si paint) si la final sunt unite si este adaugat fundalul prin PowerPoint.

| Nolifenodeath a răspuns:

Intreaba pe I want color in my life.

| Londonezul a răspuns:

In general multe poze de genu sunt facute in photoshop big grin

| OFetitsaRoz explică (pentru Londonezul):

In photoshop nu este facuta ca am si eu pagina si umblu cu editoarele astea...happy

| botebote a răspuns:

grea intrebare