| Mârţ_Gaby_1989 a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema si nu stiu cum sa ii dau de capat, am 4G RAM si placa video de 256 (parca) ATI Radeon HD 3200 Graphics si windows 7 professional, asa... am descarcat un joc gen simulator si imi merge in reluare si nu stiu de ce, cine ma poate ajuta? dau fundita happy

3 răspunsuri:
| slazzer a răspuns:

Depinde ce simulator, de obicei jocurile simulator sunt destul de pretentioase, incearca la setarile jocului sa le dai pe minim si neaparat sa opresti umbrele( shadow )

| Mârţ_Gaby_1989 explică (pentru slazzer):

Este vorba de euro truck simulator 2... o sa incerc happy

| Mârţ_Gaby_1989 explică (pentru slazzer):

Sal! cred ca am gasit raspunsul, jocul e facut pentru o place video GeForce si e compatibil partial cu ce am eu si cu Nividia. am umblat pe la setari video si acum merge ceva mai bine happy...