| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Am un antivirus BitDefender Internet Security 2011 pe pc, nu-mi apare jos in bara acolo unde apare si local area conection, messengeru daca e deschis si alte programe. Cum pot face sa-mi apara?

1 răspuns:
| VladS_6146 a răspuns:

Click dreapta pe ceas, properties, taskbar si acolo jos ai customize si alegi de acolo care vrei sa apara si care nu happy sau tot properties apesi pe start menu dai la customize si de acolo pui inloc de 6(eu asa am) pui mai multe si asa probabil ca iti va aparea happy sper sa iti fie de folos