| Firefly08 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la internet?
Eu cand deschid pc imi apare de 2 ori mesajul " Start windows nomally as... etc". Nu stiu cum sa explic...ca si cum ar fi 2 parti ale pc-ului.cu desktop diferit cu fisiere diferite si asezare diferita. Daca selectez primul mesaj, "intra" in pc, si ma pot conecta la internet.
Daca il selectez pe cel de-al doilea si incerc sa ma contectez la calculatorul cu RDS, imi da eroare deoarece nu am Local Area Connection. Nici in bara de start... nici in Control Panel la Network Connections...

P. S. : Cum fac sa-mi apara din nou Local Area Conection? Am nevoie urgenta deoarece in "acea parte a pc-ului" am fff multe informatii si programe pe care insa nu le pot folosii deoarece nu-mi merge internetul.Va rog frumos sa-mi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Ori ai doi useri selectati, ori ai instalat win peste win fara sa-l stergi pe cel vechi, ori ai o eroare foarte grava in sistem(ai terminat windowsul) si urmeaza cat de curand sa-ti dea Blue Screen of DEATH! Recomandare; reinstaleaza si fi sigur ca tura asta formatezi partiti unde vrei sa-ti instalezi windowsul! Succes!

1 răspuns:
| Last1 a răspuns:

Mesajul apare cand iti inchizi compu de la buton, adica ii iei curentul. si restul... u ai windows 7 cracuit si nu-ti mai merge