| misterio666 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o preoblema la sonor acum 5 minute nu stiu ce m-a luat sa dau la ceva disable si nu-mi merge sonoru imi scrie
No Audio Output Device is enabled. Cine ma ajuta astept un raspuns cat mai repede si sa mearga.

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut incearca sa vezi daca cablul de la boxe este colegat si daca este si tot nu iti merge du-te in run si scrie dxdiag si du-te in sonore 1 sau sonore 2 si vezi acolo impostatiile

| misterio666 explică (pentru EMKing):

Chiar daca nu mi-a mers varianta ta dar acum imi merge iti dau funda big grin

| EMKing a răspuns (pentru misterio666):

Multumesc