| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, am de facut un proiect in word si de obicei cand scriu il las pe "aspect pagina imprimata" insa de data asta va trebui sa tin cont de de margini.Si in "aspect pagina imprimata" stiti ca e chenarul acela,incadrarea aceea! ei bine, intrebarea mea suna cam asa: "de unde las marginile? de la incadrare sau de la foaie insine?" Multumesc:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se va pune distanta de la chenar. O poti pune de cati cm/mm vrei, sus, jos, dreapta, stanga.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Marginile se seteaza din Page Layout.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Adica pun distanta de la cherarul acela? ...imi cer scuze, probabil sunt intrebari stupide, dar nu stiu cum sa fac. Si acum am mare nevoie sa stiu pentru ca acest proiect trebuie sa il fac dupa niste cerintesad

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc din suflet! toate cele bune! happy

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, se va pune distanta de la chenar. O poti pune de cati cm/mm vrei, sus, jos, dreapta, stanga.