| Andree a întrebat:

Am si eu o problema, am facut la calculatorul meu 2 useri, eu si userul care era de dinainte. Dar cand aprind compul mi se deschide userul vechi, eu stiu ca trebuie sa imi apara 2 iconite cand aprind calculatorul si sa selectez pe care din conturi vreau sa intru. Cum pot face asta? Fundaa

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Click pe Start -> Log Off (cheita)->Switch user->Alegi pe care trebuie

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Buna, cea mai concluzibila problema este accea de restarta p.c si dea intra in START, apsand pe iconita ta. Iti ca aprea acoplo optiunile si mai de part te descurci. Bafta!