| Raluca345 a întrebat:

BUNA TPU! Am si eu o problema! Am un telefon Allview P6 life (are aproximativ 4-5 luni )si de 1 luna acum, am umblat si am gasit o aplicatie de editare a pozelor ce nu avea memorie mare. Si ce am zis eu, sa sterg doua aplicatii nefolositoare si sa o instalez si NU AM PUTUT, mi-a spus ca trebuie sa verific stocarea si am verificat-o si am mai sters 2 aplicatii si tot asa... Nici nu imi mai pot actulaiza aplicatiile care le mai am! VA ROG MULT

Răspuns Câştigător
| SallAll112 a răspuns:

Eu zic sa ii dai restart. Daca la fel iti zice revino la setarile din fabrica. Mai e posibilitatea sa ai vreun virus, asa ca data viitoare sa ai grija.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Are 8GB memorie interna ceea ce e putin si din aceea undeva la 3 sunt ocupati de OS si nu mai zic de mizeriile si bloatwarul de la Allview. Factory reset si daca tot nu merge schimba telefonul.