| Florin_Danut_1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung Trand Lite si am o problema la el. Imi zice ca am memoria ocupata insa am doar cateva chestii pe el. Cand intru la Meneger de aplicatii imi arata ca aplicatiile ocupa 2gb si ceva insa daca verific toate aplicatiile ocupa aproximativ 500mb si daca sterg din ele la fel imi arata ca e ocupata din memorie. Am aceasta problema de cand am descarcat un joc insa nu a mers sal instalez tot din lipsa de memorie si am vrut sa.l sterg dar nu il am nicaieri. Daca stiti ce ar putea avea va rog lasati com..ms.

Răspuns Câştigător
| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Intra in fisierul telefonului si acolo vei avea aplicatiile sterse dar nu sterse definitiv (asa cum este si la pc daca le stergi de pe desktop vor ramane il control panel) si trebuie sa le stergi daca vrei