| McXeroLm a întrebat:

am si eu o problema care ma cam enerveaza imi apare pe ecran ceva cu ""ask for genuine Mocrosoft"" in partea dreapta jos si nu dispare, si cand il deschid [calculatorul]. aparre ceva cu rezolv new si rezolv later, ce se intampla daca as da pe rezolv new? eu din cate stiu mi s-ar strica windowsul straight face, astept sa-mi spuneti, raspunsul corect [Funda]. Nu vreau raspunsuri de g enu, asa am patit si eu, vreau raspuns concret si care m-ar putea ajuta.

5 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

E o problema care defecteaza Windowsul daca nu este reparata.Deci trebuie sa iei de pe net RemoveWAT il instalezi si`ti dispare. Se va restarta Windowsul si nu va mai aparea cred ca ti se face si ecranul negru nu? Succes!

| BogdanAiud a răspuns:

Http://download.chip.eu/......91714.html Instaleaza asta si se va rezolva;)Bafta

| 220V a răspuns:

Cine ti-a instalat windowsul?

| 220V a răspuns:

Ca te ajut eu, cred ca stiu de ce

| McXeroLm explică:

Dar daca dau pe rezolv new? ce se intampla