| Aggar a întrebat:

Am si eu o problema cu Face Book-ul laughing...
Cand dau la o aplicatie imi apare acest mesaj "This application does not yet support secure browsing (HTTPS). Learn More" si habar nu am ce sa fac pentru a reusi sa ruleze aplicatia fara sa imi apara chestia asta... adica... se poate, sau nu am voie deloc sa intru in acea aplicatie?

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| edy141 a răspuns:

In traducere libera ceea ce ai scris tu in engleza adica:This application does not yet support secure browsing Inseamna:
Aceasta aplicatie nu suporta inca, cautarea sigura poate e virusata cine stietongue

| Aggar explică (pentru edy141):

Da...stiu ce inseamna... dar de ce la unele persoane aceasta aplicatie ruleaza fara nici macar o problema, iar la mine apare acest mesaj?