| maryus_8595 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu messengerul nu imi arata avatarele la persoanele pe care le am in lista, am incercat am reformatat pc dar in zadar

7 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

La mine nu numai ca nu arata avatarele persoanelor care sunt online, pe mine nu ma arata on la nimeni in lista laughing.am sters messu de 3 ori si l-am reinstalat si abia acum merge. dezinstaleaza-l si tu si instaleaza-l dupa la loc si vezi daca merge. Bafta!

| Budincăă a răspuns:

Nici mie nu imi aratastraight face oh go on doar la unii!

| shainitainii a răspuns:

I'ati o versiune mai veche de messenger! Cele noi cam fac figuri...

| misker a răspuns:

Nu va arata pentru ca aveti mess vechi! eu am mersi 10. imi merge

| kozmyn7 a răspuns:

Si eu am problema asta, si multi prieteni ai mei... nu stiu ce sa zic

| Beb a răspuns:

Nici mie nu`mi arata sad.
si la multe persoane.
nu stiu ce se intampla.

| Kilmster a răspuns:

Daca nu arata la nimeni, nu stiu ce are.
In cazul in care iti arata doar la cativa din lista, este o eroare de la Yahoo! pentru ca si eu o am. Si am mai intrebat si alti prieteni si mi-au zis ca si ei au aceasta problema. Deci nu este de la tine.