| J3lueRaid3N a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema cu PC.Cand intru in Windows Movie Maker sau pe orice fel program sau joc mi se inchide calulatorul SI NU SE MAI APRINDE.Am vizitat pagini de pe TPU dar eu cu totul si cu totul alta PROBLEMA! Va rog sa fiti cat mai rapizi.FUNDA.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Incearca o formatare.V-a rezolva problema cu siguranta. Daca nu, este o problema de hardware.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Verifica-ti coolerele, temperaturile, etc. Verifica si sursa!