| pufuletzandreea a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul, se tot inchidea din senin, il porneam si mergea de o vreme nu mai porneste imi scrie pe monitor self test check your pc and signal cable monitor is working..azi am scos placuta cu rami si a pornit acum merge nu sa mai inchis,cand pun placuta inapoi nu se mai deschide, poate fi din cauza asta?, se poate daca pun alta placuta noua sa nu imi mai porneasca iar ..intreb sa nu cumpar alta si sa nu mearga.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da evident este placa video de vina! nu o mai pune pe aia! baftawinking

| tofanlucian12 a răspuns:

Ori ai probleme cu placa videao ori e calblu de la placa video care duce la monitor.bafta!