| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu PC-ul meu.De la un timp cand incerc sa-l deschid scoate un sunet si nu se porneste (Nu e pc-ul meu si daca e dati-mi un mesaj cu informati despre pc-ul cu problema)

5 răspunsuri:
| IssaFk a răspuns:

E de la sursa ...Si la mine are acelasi lucru dar l-am dus la reparat si mi-a zis chiar daca e zgomotu acela nu-i nimic ..deci calculatorul n-are nika..nai de ce sa te ingrijorezi!

| kdomi a răspuns (pentru IssaFk):

De fapt am ca nu pornestebig grin

| IssaFk a răspuns (pentru kdomi):

Aham ...pai pe asta no stim la mine e cu sunetul nu stiu l-ai dus la reparat?