| marymartvd a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger nu ma mai pot loga iar daca incerc sa ma logez de pe yahoo mail imi cere raspunsul la una din intrebarile de securitate si nu il mai stiu. Am facut id.ul cu multa vreme in urma si pur si simplu nu mai tin minte raspunsurile. Ce sa fac?
Imi mai pot salva id.ul?
Multumesc aanticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel ti l-au blocat probabil din cauza ca nu ai mai intrat pe el

| August99 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie si din pacate daca nu iti mai stii intrebarea secreta poti spune adio id-ului sad Si niste prieteni au avut aceeasi problema si vecinul meu care este programator nu a reusit sa faca nimic