| dia1416 a întrebat:

am si eu o problema dar nu stiu daca se poate rezolva ....ametita de mine imi stergeam unghiile cu dizolvant de unghii (nu acetona), langa leptopul meu Sony vayo se numeste si am varsat din vreseala pe el putin.i-am facut o pata mai albicioasa am incercat sa sterg cu spirt la inceput se stergea nu mai avea nimica, dupa ce se usca spirtu iar se facea pata asta la fel... aveti vreo idee daca pot sa il sterg cu ceva sa existe ceva sa stearga ca ma omoara tata big grin multumesc!

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Incearca sa freci bine cu Cif, crema aceea abraziva de curatat aragazul.Succes

| uas a răspuns:

Cif pe vai! Se strica laptopul! Daca zici ca te bate tatal tau...Dul la reparat pe ascuns fa-ti nise bani si du-te cu el la reparat decat sa incerci tu acasa cu mainile tale sa-l repari, mai bine dul la reparat pana nu se agraveaza pata aia prin circuitell laptopului!